90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258

La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Lak kumaştan üretilmiş, basenden oturtmalı yandan yırtmaçlı etek ve gögüs ortası zikzak kurdeleli büstiyer takım.

<br />

Özellikle La Blinque markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

S, M, L, Standart bedenleri mevcut olan La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque 99 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Süper Mafya Lak Büstiyerli Takım 258 ürünü faturada "La Blinque 99" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Fantazi Takımlar

118.8 TL   %44
66,53 TL
--Tükendi--