La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Transparan Bady 4018

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


<div> <span style="font-size: 12pt;">ürün adı: kelebekliBady</span></div> <div> <span style="font-size: 12pt;">Ürün Açıklaması: Özellikler: %85 poyamide %15 lycra</span></div> <div> <span style="font-size: 12pt;"><span style="font-size: 16px;">&nbsp;Renkler: katalok rengi</span></span></div> <br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Transparan Bady 4018 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Transparan Bady 4018 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Transparan Bady 4018, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-4018 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Transparan Bady 4018 ürünü faturada "La Blinque lablinque-4018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.