90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

La Blinque Tül Çamaşır 163

La Blinque Tül Çamaşır 163
La Blinque 2018 Koleksiyonu: La Blinque Tül Çamaşır 163

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda La Blinque markasına ait La Blinque Tül Çamaşır 163 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz La Blinque markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. La Blinque Tül Çamaşır 163 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. La Blinque markasına ait La Blinque Tül Çamaşır 163 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


<span style="font-family: tahoma;">&nbsp;</span>

<h2> Klasik Severlere Özel Seffaf Keseli Seksi Çamaşır</h2> <h2> S-M-L-XL<br /> &nbsp;</h2> <h2> Ürün Detayı :<span style="color: rgb(255, 20, 147); font-size: large;"><span style="font-family: bookman old style; font-size: 14pt;">&nbsp;</span></span><span style="font-family: bookman old style; font-size: 14pt;"> Tülden üretilmiş omuzunda çiçekli ve taş işlemesi bulunan, tangasına bağlı kesesi ile seksi farklı takım</span></h2>
S-M, L-XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

La Blinque lablinque-163 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Tül Çamaşır 163 ürünü faturada "La Blinque lablinque-163" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 La Blinque Fantazi Takımlar

59.4 TL   %44
33,26 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün