La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999

La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999
La Blinque 2019 Koleksiyon: La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999
%80 Polyamide %20 Lycra Farkılı bir o kadar da seksi vucut çorabı. Üst tarafı bolera görünümlü dantel, alt tarafı file çorap, özel bölge dekolteli.


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. La Blinque vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri mevcut olan La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999, Görseldeki Ürün rengine\renklerine sahip.

La Blinque lablinque-999 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Vücut Çorabı Bolera Görünümlü 999 ürünü faturada "La Blinque lablinque-999" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.