Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145

Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145
Us. POLO Assn. 2019 Koleksiyon: Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Us. POLO Assn. markasının bu Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Us. POLO Assn. markasının Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Lacivert Baskılı renk seçeneği\seçenekleri sunan Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145 için, 70B, 75B, 80B bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 66145 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lacivert Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66145 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66145" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.