90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah

Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Özel tasarım bayan çorap

  • Küçük kalp baskılar
  • Her iki bacakta kalın kırmızı kurdela papyon
  • Kalın lastik bölümü
  • Standart Beden (S, M, L bedenlerin tümüne uygundur)

Nite Vogue markasına ait Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Nite Vogue markasının Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah için, bedenleri bulunmaktadır.Nite Vogue NS101029 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Ladies Leisure Socks - Kalp Baskılı Dizüstü Naylon Çorap Siyah ürünü faturada "Nite Vogue NS101029" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-