Lady 13745 4 Lü Takım

Lady 13745 4 Lü Takım
Lady 2018 Koleksiyon: Lady 13745 4 Lü Takım

Bayanlar için şıklık ve rahatlık en önemli giysi tercih konusudur. Hem son modaya uygun olacak, hem de renkleri ve tasarımı ile beğeni toplayacak bir giysi olmalıdır. Bu konuda özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde bayanların takip ettiği bir moda anlayışı bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalara ait birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip gündelik Bayan Ev Giyim elbiseleri en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sizlerle buluşuyor.Lady markasının bu Lady 13745 4 Lü Takım modelinde kullanılan malzemeler ve tercih edilen renkler ile son modayı ve bayanların beğenisinin kazanılması hedeflenmiştir. Lady markası özellikle ülkemizde bayanlar arasında Bayan Ev Giyim ürünleri arasında büyük bir beğeni kazanmıştır. Özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde dikkat tercih edilen rahatlık ve şıklık anlayışı Lady markasının bu Lady 13745 4 Lü Takım ürününde ön plana çıkmaktadır.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Ev Giyim için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Lady 13745 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lady 13745 4 Lü Takım ürünü faturada "Lady 13745" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.