90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405

Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Lady Eleni markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Lady Eleni markasının Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Push-up strapless sütyen, külot takım
82% Polyamide 18% Elastan
 

renk seçeneği\seçenekleri sunan Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405 için, bedenleri bulunmaktadır.Lady Eleni 405 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lady Eleni Destekli Sütyen Külot Takım 405 ürünü faturada "Lady Eleni 405" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-