Lady 2018 Koleksiyon: Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Lady markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008 ürününü sunmaktayız.


%93 Pamuk %7 Likralı & Dantel Kısımlar Polyester


Bu Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Lady markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Lady markasına ait Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008, renk seçeneklerine sahip.

Lady 1008 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lady İnce Askılı Göğüs Dantelli Atlet 1008 ürünü faturada "Lady 1008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.