90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Lady Şortlu Pijama Takım 3825

Lady Şortlu Pijama Takım 3825

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%93 Pamuk %7 Likralı


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Lady markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Lady Şortlu Pijama Takım 3825 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Lady markasına ait Lady Şortlu Pijama Takım 3825 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Lady 3825 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lady Şortlu Pijama Takım 3825 ürünü faturada "Lady 3825" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-