Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010

Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Le Jardin markanın Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.Le Jardin markasının bu Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL, bedenlere sahip Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010, Siyah, Nar Çiçeği, Kırmızı, Mürdüm renk seçeneklerine sahip.

Le Jardin 2010 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Afrodille Full Dantel Transparan Uzun Babydoll 2010 ürünü faturada "Le Jardin 2010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.