Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033

Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033

2020 Le Jardin Sütyen Takımları

106.34 TL   %39
64.45 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-75B
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Le Jardin 2020 Koleksiyon: Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Le Jardin 6033 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Destekli Jakarlı Sütyen Takım 6033 ürünü faturada "Le Jardin 6033" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.