Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034

Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034
Fantazi elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni fantazi elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz fantazi elbiseler ile mümkündür. Gallipoli iç giyim fantazi elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Gallipoli iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

80B, 85B, 90B bedeni\bedenleri mevcut olan Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034, Leopar rengine\renklerine sahip.

Gallipoli 8034 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Leopar Deri Büstiyer Pantolon Takım Gallipoli 8034 ürünü faturada "Gallipoli 8034" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.