90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım

Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Feelings markasına ait Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Feelings markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Feelings markasına ait Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


  • Esnek yarı transparan likralı kumaş
  • Ortadan halka ile birleştirilmiş sutyen
  • Ön taraftan 2 halka ile birleştirilen Sıradışı arka kesimli G-String
  • Pembe kenar şeritleri
Genç ve hep genç hisseden bayanlar, teenage tasarımlı bu çok özel ve seksi bikini tam size göre

S Kesim Free Size Beden S, M bedenler içindir


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Feelings F 7135 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Likralı Esnek Yarı Transparan Teenage Sutyen & Külot Takım ürünü faturada "Feelings F 7135" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-