Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli

Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli

2019 Erdem Bayan Atlet

30.25 TL   %23
23.27 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-L
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Erdem 2019 Koleksiyon: Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli

Bayan iç giyim ürünlerinde doğallık en önemli konudur. icgiyimozel.com olarak sizlere dünyaca tanınmış markalara ait, kaliteli Bayan Atlet modellerini sitemizde sunuyoruz. Bu bayan atletlerinden Askısız Atletlere ait farklı renk ve tasarımlarda onlarca farklı modelde atleti beğeninize sunmaktayız. Icgiyimozel.com sitemizde beğeninize sunduğumuz Askısız Atlet modellerini farklı giysileriniz ile birlikte kombineli bir şekilde kullanabilirsiniz. Askısız Atlet olarak aradığınız her şeyi icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.Özellikle Erdem markasına ait Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli askısız atlet modelinde, bayanların cildi için en sağlıklı malzeme olan pamuk tercih edilmektedir. Çünkü Erdem markası dünyaca tanınmış kaliteli bir marka olmasından dolayı Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli gibi tümAskısız Atlet modellerinde kalite ve doğallığı benimsemektedir. Erdem markasına ait bu Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli model Askısız Atlet piyasanın en uygun fiyatları ile sadece icgiyimozel.com’da.

L bedenleri bulunan bu Askısız Atlet, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Erdem Tekli2147 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Likralı Stroples Atlet Erdem 2147 - Tekli ürünü faturada "Erdem Tekli2147" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.