90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maranda 654 Desenli Şortlu Yazlık Pijama Takımı

Maranda 654 Desenli Şortlu Yazlık Pijama Takımı
Rahatına düşkün, pijama takımı seçiminde şortlu modelleri tercih edenler için en yeni Pijama Şort Takım modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.
Maranda 654 Desenli Şortlu Yazlık Pijama Takımı
Yüzde yüz pamuk kumaştan yapılmış kaprili pijama takımı, ince askılı ve açık yuvarlak yakalı atleti rahat ve konforlu tasarlanmış. Atlet robadan göğüs altına kadar düğmeli ve yan kısmı grafik desen baskılıdır. Kapri kısmı, atlet deseni ile uyumlu bir şekilde desenlendirilmiş diz hizası uzunluğundadır.
Pijama şort takım modelleri rahat ve işlevsel tasarımları ile kadınların oldukça rahat etmesini ve konforlu bir uyku sağlamaktadır. Maranda iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Şort Takım Bayan Pijama, renk seçeneklerine sahip.

Maranda 654 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maranda 654 Desenli Şortlu Yazlık Pijama Takımı ürünü faturada "Maranda 654" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-