90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set

Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Maranda markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Maranda markasının Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%88 Polyester % 12 Elastan

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set için, 80B bedenleri bulunmaktadır.Maranda 7200 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maranda Viola Alba 7200 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım 3''lü Set ürünü faturada "Maranda 7200" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
73.08 TL   %17
60,90 TL
--Tükendi--