90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım

Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%88 Polyester % 12 Elastan


Bayanların beğenisini kazanmış olan Maranda markasının bu Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Maranda markasının Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Floral renk seçeneği\seçenekleri sunan Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım için, 75C, 80C, 85C, 90C bedenleri bulunmaktadır.Maranda 7240 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maranda Viola Alba 7240 Çiçek Desenli İkili Sütyen Külot Takım ürünü faturada "Maranda 7240" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
39,85 TL
--Tükendi--