90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım

Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Maranda markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Maranda markasının Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%88 Polyester % 12 Elastan

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım için, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Maranda 7320 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maranda Viola Alba 7320 Desenli Destekli İkili Sütyen Külot Takım ürünü faturada "Maranda 7320" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
49.08 TL   %17
40,90 TL
--Tükendi--