90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562

Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Kırmızı, Mor, Gül Kurusu, Mercan, Pudra, Zümrüt renk seçeneği\seçenekleri sunan Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4562 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Marıah Boş Kap Dantelli Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4562 ürünü faturada "Pierre Cardin 4562" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Sütyen Takımları

49.95 TL   %10
45,20 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün