90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010

Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu MaxPera markanın Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll Tek Renktir.

S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.

2 Parçadan Oluşmaktadır. Babydoll ve Külot

Hijyen Kuralları Gereği Değişim ve İade Yapılmamaktadır.


MaxPera markasının bu Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010, renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3010 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Askılı Püsküllü Fantazi Babydoll 3010 ürünü faturada "MaxPera 3010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi