Maxpera Bady Süvit Tulum 3008

Maxpera Bady Süvit Tulum 3008
MaxPera 2016 Koleksiyonu: Maxpera Bady Süvit Tulum 3008

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Tek Parça Halindedir (Tulum)


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten MaxPera markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Maxpera Bady Süvit Tulum 3008 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. MaxPera markasına ait Maxpera Bady Süvit Tulum 3008 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.MaxPera 3008 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 MaxPera Seksi Elbiseler ve Takımlar

79,90 TL   %19
64,80 TL
--Tükendi--