MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Fantazi Takım 3087

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda MaxPera markasına ait Maxpera Fantazi Takım 3087 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz MaxPera markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Maxpera Fantazi Takım 3087 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. MaxPera markasına ait Maxpera Fantazi Takım 3087 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


MAXPERA FANTAZİ TAKIM 3087

Tek Renktir. (Siyah)

2 Parçadan Oluşmaktadır.

Hijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yapılmamaktadır.

 

M, L, XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Resimdeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3087 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Fantazi Takım 3087 ürünü faturada "MaxPera 3087" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.