MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu MaxPera markanın Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Maxpera Göğüsü Açık Babydoll Tek Renktir.

İki Parçadan Oluşmaktadır. 

Babydoll ve Külot

S-M-L-XL Bedenleri Mevcuttur.

Hijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yoktur.


MaxPera markasının bu Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, bedenlere sahip Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3109-2 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Göğüsü Açık Babydoll 3109-2 ürünü faturada "MaxPera 3109-2" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.