MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Lame 2 li Fantazi Takım 3027

Fantazi Takımlar kategorisi altında vahşi bir çekiciliği olan ve normal bir insanı bile kendinden geçirebilecek deri iç giyim ürünleri kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantazi deri giysilere Deri İç Giyim denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Deri İç Giyimda bulunanderi elbiseler, deri etekler, deri büstiyerler ve deri sutyenler ile erotik çekicilik ve dayanılmaz cazibeniz arttırılmış olacaktır.


Maxpera Lame 2 li Fantazi Takım Tek Renktir.

4 Parçadan Oluşmaktadır. Sütyen, Korse, Külot ve Çorap (Düz)

Hijyen Kuralları Gereği Değişim ve İade Yapılmamaktadır.


MaxPera markasının Maxpera Lame 2 li Fantazi Takım 3027 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak MaxPera markasının Maxpera Lame 2 li Fantazi Takım 3027 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Deri İç Giyim için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

MaxPera 3027 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Lame 2 li Fantazi Takım 3027 ürünü faturada "MaxPera 3027" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.