MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Lame Göğüsü Açık Jartiyer Takım 3001

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Maxpera Lame Göğüsü Açık Jartiyer Takım Tek Renktir.

Deri Göğüsü Açık Jartiyer Takım 7 parçadan oluşmaktadır

Kolluk 2 Adet

Bolero 

Büstiyer

Bacak Bandı 

Külot 

Jartiyer Tokası 


MaxPera markasının Maxpera Lame Göğüsü Açık Jartiyer Takım 3001 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak MaxPera markasının Maxpera Lame Göğüsü Açık Jartiyer Takım 3001 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

MaxPera 3001 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Lame Göğüsü Açık Jartiyer Takım 3001 ürünü faturada "MaxPera 3001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.