MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda MaxPera markasına ait Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz MaxPera markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. MaxPera markasına ait Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071

S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur 

Ürün İki Parçadan Oluşmaktadır

-Sütyen ve Külot


M, L, XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3659 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Püsküllü Sütyen Külot Takım 3071 ürünü faturada "MaxPera 3659" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.