Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004

Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Görseldeki Her şey Dahildir


Bu sebeple Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004 modeli bayanların beğenisini kazanmış MaxPera markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen MaxPera markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S-M bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.MaxPera 3004 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Siyah Babydoll Ve Gece Elbisesi 3004 ürünü faturada "MaxPera 3004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.