Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip

Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip
Merry See 2019 Koleksiyon: Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip


Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır. 

Beden: Standart (esnek S,M,L,XL bedenlere uygundur)


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Merry See markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Merry See markasına ait Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S-M bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Beyaz renk seçeneklerine sahip.Merry See MS7470-1 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Merry See Beyaz Seksi Erkek Slip ürünü faturada "Merry See MS7470-1" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.