Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah

Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah
Merry See 2020 Koleksiyon: Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Paket İçeriği

Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. (Jartiyer, Tanga, Silikonlu Dantellli Çorap)

Kumaş Bilgisi

90% Polyester %10 Elastan

Üretim Yeri

TÜRKİYE

Yıkama Talimatı

30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.


Merry See markasına ait Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Merry See markasının Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah için, L/XL, S/M bedenleri bulunmaktadır.Merry See MS1112-Siyah Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Merry See Dantel Siyah Jartiyer Takım (Dantel Silikonlu Çoraplı) Siyah ürünü faturada "Merry See MS1112-Siyah" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.