Gallipoli 2018 Koleksiyon: Mikro Tül Tek Badi Gallipoli 8150

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Mikro Tül Tek Badi Gallipoli 8150 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Mikro Tül Tek Badi Gallipoli 8150 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Mikro Tül Tek Badi Gallipoli 8150, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8150 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mikro Tül Tek Badi Gallipoli 8150 ürünü faturada "Gallipoli 8150" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.