Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre 3 Lü Kız Çocuk Çorabı

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Küçük hanımların birçok kıyafetine uyum sağlayacak sevimli çorap modelleri, Miorre'den!

Takım, ahenk içerisindeki hoş renkleri ve farklı desen seçenekleri ile 3 modelden oluşuyor.

Pamuğun yumuşak dokusu ile ayaklar gün boyu konfor içerisinde olacak.

Çorap seti; 3-5, 5-7, 7-9, 9-11 ve 11-13 yaş seçenekleri ile her yaştaki çocuğa kullanım imkanı sunmaktadır.

%80 Pamuk, %16 Polyamid, %4 Elastan


Miorre markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Miorre 3 Lü Kız Çocuk Çorabı modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Miorre markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Miorre 3 Lü Kız Çocuk Çorabı ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre 3 Lü Kız Çocuk Çorabı için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-059001 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre 3 Lü Kız Çocuk Çorabı ürünü faturada "Miorre 001-059001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.