90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre 6'li Gecelik Sabahlık Takım 18353

Miorre 6'li Gecelik Sabahlık Takım 18353

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

Miorre,çeyizlerin vazgeçilmezi gecelik setlerinde, birden fazla seçenek sunmaya devam ediyor.Her giydiğinizde ilk gün ki heyecanı hissetmenizi sağlayacak bu set,yer yer dantel ve ışıltılı taş aksesuar ile hareketlendi


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Miorre markasının ürettiği Miorre 6'li Gecelik Sabahlık Takım 18353 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Miorre markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre 6'li Gecelik Sabahlık Takım 18353 için, S-M bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 001-018353 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre 6'li Gecelik Sabahlık Takım 18353 ürünü faturada "Miorre 001-018353" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
169,00 TL
--Tükendi--