90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap

Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk İç Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


%90 Polyamid, %10 Elastan


AQUILONE markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk İç Giyimi ürünüdür. Çünkü AQUILONE markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.AQUILONE 148-000095 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Aquilone Goal Çocuk Külotlu Çorap ürünü faturada "AQUILONE 148-000095" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-