90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Bambu Erkek Çorap

Miorre Bambu Erkek Çorap
Çok çabuk sıcaklık veren ve çok çabuk serin tutan özelliği ile tercih edilen Bambu & Antibakteriyel Çorap çeşitleri, pamuğa göre çok daha fazla kullanışlıdır. Erkek Çorap kategorisi altında bulacağınız ürünlerimiz, hassas dokusu ile cildi rahatlatır.

Miorre Bambu Erkek Çorap
%85 Bambu %12 Polyamid %3 Elastan__ Hafif bir dokuya sahip olduğu için serinlik, bambunun kendine has birözelliği. Çok iyi nem çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedeninnefes almasına yardımcı olması, yaz ayları için tercih edilmesine nedenoluyor. Merserize işlemi gerektirmeyecek kadar parlak. Vücut terinipamuktan daha hızlı emiyor. Ultraviyole ışınlarını kırıyor,antibakteriyel özellik taşıyor. İçeriğindeki bambu kun maddesi sayesindederide alerji yapmıyor. Parfüm ile yıkanmıştır.
Miorre Bambu Erkek Çorap, gün boyu ayakkabı içerisinde kalan ayaklarda oluşacak sorunları önlerken, Miorre markasının üstün kaliteli ürünü olması sayesinde koku oluşumlarından da sizi uzak tutar.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Bambu Erkek Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 356-0S4400 Erkek Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Bambu Erkek Çorap ürünü faturada "Miorre 356-0S4400" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-