Miorre Bayan Eşofman Takım

Miorre Bayan Eşofman Takım

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


%100 Polyester


Miorre markasının Miorre Bayan Eşofman Takım model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Miorre markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Miorre markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Miorre markasının Miorre Bayan Eşofman Takım tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

M-L bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Nar Çiçeği renk seçeneklerine sahip.Miorre 256-001207 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
120,00 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!