Miorre Bayan Şortlu Takım

Miorre Bayan Şortlu Takım

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%100 Polyester

Şıklığın ön plana çıktığı bu tasarımda,ürünün alt ve üst parçası,tül ve taşlı aksesur ile hareketlendirilere k daha zarif, daha görkemli görünmenizi sağlayacak.

Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Bayan Şortlu Takım Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Bayan Şortlu Takım ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018401 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-