Miorre Boş Kap Dolgusuz Sütyen Takım

Miorre Boş Kap Dolgusuz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%90 Polyamid %10 Elastan Ayarlanabilir ve çıkarılabilir fonksiyonlu askıları ilestrapless olarak da kullanabileceğiniz, Kendindendan desenli zarif kumaşı ile gün boyu rahathissedebileceğiniz, DOLGUSUZ Boş Kap Sütyen Takım


Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Boş Kap Dolgusuz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Boş Kap Dolgusuz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Boş Kap Dolgusuz Sütyen Takım için, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-008050 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
39,90 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!