Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım

Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım videolu tanıtım
Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%90 Polyamid, %10 Elastan

Şık detaylara ship bu takım, dişiliğin ve cazibenin simgesi olmanın yanısıra günlük kullanımda r ahatlığı ile dikkat çeker.


Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Leopar renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Boş Kap Leopar Sütyen Külot Takım için, 75C, 75D, 80B, 85 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006610 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
40,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!