Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım

Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım
Miorre 2020 Koleksiyon: Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Satenin ışıltısını üzerinizde hissedin... Doğanın renklerini dantelin zarifliğiyle birleştiren bu özel takımla saten yumuşaklığını keyifle taşıyın. Ürün dolgusuzdur. %90Polyamid %10 Elastan

Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Kahve renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım için, 75 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006960 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Boş Kap Saten Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-006960" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.