Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Boş Kap Sütyen Külot Takım Leopar

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%90 Polyamid, %10 Elastan

Görkemli taşları ile dikkat çeken bu takım gösterişli detaylara sahip olmanın yanı sıra modanın kendi içinde dengesini korur.


Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Boş Kap Sütyen Külot Takım Leopar Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Boş Kap Sütyen Külot Takım Leopar modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Leopar renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Boş Kap Sütyen Külot Takım Leopar için, 75, 80, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006615 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Boş Kap Sütyen Külot Takım Leopar ürünü faturada "Miorre 148-006615" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.