Miorre Boş Kap Yüzücü Sütyen

Miorre Boş Kap Yüzücü Sütyen

Sütyen Modellerilerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


%90 Polyamid, %10 Elastan

Dolgusuz ve çıkarılabilir askıdır. Önden klipsli bu sütyen özel tasarımı sayesinde kullanım kola ylığı sağlar.


Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Miorre markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Miorre Boş Kap Yüzücü Sütyen modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Miorre markasının Miorre Boş Kap Yüzücü Sütyen model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

80, 85, 90 bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-006555 Sütyen Modelleri tam size/sevdiklerinize göre.
39,19 TL   %29
27,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün