Miorre Bride Fashion Dolgulu Sütyen Takım

Miorre Bride Fashion Dolgulu Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Bride Fashion Dolgulu Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Bride Fashion Dolgulu Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Özel anlarınızı taçlandırın… İddialı kadınların tercihi iddialı takımlar dan yana oluyor. Yumuşacık dantelden oluşan dolgulu kabı ve dantel strin g külodu kadınsı duyguları ortaya çıkartırken, bacak aksesuarı, kurdele ve fırfır detayları ise takımı bir adım öne taşıyor. Ürün sütyen, külot ve bacak aksesuarı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Dolguludur.


Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Bride Fashion Dolgulu Sütyen Takım için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-007020 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
101,50 TL   %29
72,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün