Miorre Cotton Erkek Boxer 24003

Miorre Cotton Erkek Boxer 24003

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 PamukGenç, dinamik ve son derece rahat. Sağlıklı materyallerden üretilmiştir. Günümüz erkeğinin, gün boyunca se verek kullanabileceği, modern çizgide tasarlanmış, esnek ve yumuşak bir dokuya sahip boxer. Ürün bel k

Bu bağlamda Miorre markasına ait Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Miorre markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 model ürününde göstermektedir. Miorre markasının Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Sarı gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Miorre 001-024003 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.
15,39 TL   %29
10,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün