90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Cotton Erkek Boxer 24003

Miorre Cotton Erkek Boxer 24003

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 PamukGenç, dinamik ve son derece rahat. Sağlıklı materyallerden üretilmiştir. Günümüz erkeğinin, gün boyunca se verek kullanabileceği, modern çizgide tasarlanmış, esnek ve yumuşak bir dokuya sahip boxer. Ürün bel k

Bu bağlamda Miorre markasına ait Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Miorre markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 model ürününde göstermektedir. Miorre markasının Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Sarı gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Miorre 001-024003 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Cotton Erkek Boxer 24003 ürünü faturada "Miorre 001-024003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
10,99 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün