90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Crs Penye Arjantin Külot

Miorre Crs Penye Arjantin Külot

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 Pamuk

Yumuşak dokulu,sağlıklı ve esnek,yaz günlerinde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz,son derece kullanışlı bir A rjantin külot.


Bu bağlamda Miorre markasına ait Miorre Crs Penye Arjantin Külot modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Miorre markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Miorre Crs Penye Arjantin Külot model ürününde göstermektedir. Miorre markasının Miorre Crs Penye Arjantin Külot Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, XL, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.



Miorre 001-00S104 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Crs Penye Arjantin Külot ürünü faturada "Miorre 001-00S104" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
10,99 TL
--Tükendi--