90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Dantel Fantezi Gecelik

Miorre Dantel Fantezi Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Miorre markasının Miorre Dantel Fantezi Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Miorre markasının tasarımları, hem de Miorre markasının ürün kalitesi size Miorre Dantel Fantezi Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.


%100 Polyester

Miorre markası bu Miorre Dantel Fantezi Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Vizon, Oranj renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantel Fantezi Gecelik için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018616 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantel Fantezi Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018616" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
16,99 TL
--Tükendi--