Miorre Dantel Gecelik Takım

Miorre Dantel Gecelik Takım videolu tanıtım
Miorre Dantel Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


%100 Polyamid Bedeni yumuşacık sarıp kuşatan esnek ve estetik danteli ile zarifliğin yanı sıra rahatlığı da yaşamak isteyenler için tasarlanmış gecelik string takım

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Miorre markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Miorre Dantel Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Miorre markasına ait Miorre Dantel Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Miorre 001-018851 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
44,10 TL   %29
31,50 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün