Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Dantel Gecelik Takım

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Miorre markasının Miorre Dantel Gecelik Takım ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Miorre markasının tasarımları, hem de Miorre markasının ürün kalitesi size Miorre Dantel Gecelik Takım ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Gecelikte volan etkisi... Enerji veren rengi ve özel tasarımıyla olmazsa olmazınız olacak! Yarım dolgulu göğüs kabı, size feminenlik katarken derin sırt dekoltesi iddianızı ortaya koyacak. Büyüleyici formdaki tül geceliğin, yumuşak ve esnek tül kumaşı sayesinde rahatlığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. Takım, String Külot dahil olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Göğüs kısmı kaplı ve yarım dolguludur. %90 Polyamid %10 Elastan

Miorre markası bu Miorre Dantel Gecelik Takım model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantel Gecelik Takım için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018800 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantel Gecelik Takım ürünü faturada "Miorre 001-018800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.