90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Dantel Sütyen Takım

Miorre Dantel Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Dantel Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Dantel Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Dantel Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Şık ve rahat Baştan aşağı dantele bürünürken size rahatlığı da sunan bir takım... Göğsünüze hafif bir takviye fena olmaz diye düşünüyorsanız,takımın yarım dolgulu yapısı ile arzu ettiğiniz desteği göreceksiniz. Hipster külodu ise her tür kıyafetin içinde çekinmeden kullanabilirsiniz... YARIM Dolguludur.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantel Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-008030 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantel Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-008030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-