Miorre Dantelli Dikişsiz Bayan Hipster Külot

Miorre Dantelli Dikişsiz Bayan Hipster Külot

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


%90 Polyamid %10 Elastan Gelişmiş dikişsiz teknolojisi ile vücudu saran kıyafetiniziniçinde konforlu bir kullanım sağlayan dikişsiz dantelli Hipster Külot.

Bayan Boxer Külot modellerinden Miorre markasına ait Miorre Dantelli Dikişsiz Bayan Hipster Külot modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Miorre markası, bünyesinde bulunan Miorre Dantelli Dikişsiz Bayan Hipster Külot modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

bedenleri mevcut olan Miorre Dantelli Dikişsiz Bayan Hipster Külot, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Miorre 001-013124 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
10,50 TL   %29
7,50 TL
--Tükendi--